אודות חברת Poterit

אנו מומחים לשכר, מיסוי ופרישה

חברת פוטריט הוקמה בשנת 2014 ומציעה שירותים בתחום שכר עבודה ועלויות העסקה בכפוף לדיני העבודה. עיקר פעילות החברה:

  • חשבות שכר
  • יעוץ ארגוני בדבר עלויות העסקה ואופטימיזציה של מסגרות עבודה
  • ביקורת שכר עבודה על ידי בודק שכר מוסמך
  • ביצוע תחשיבי זכויות

עיקר פעילויות החברה מתבצעות על ידי רואי חשבון, יועצי מס ועורכי דין או כלכלנים, והכל לפי העניין ובהתאם לדרישות הלקוח. הצוות שלנו מעניק את השירות הטוב ביותר במקצועיות, מהירות ומהימנות מירביים. בזכות הניסיון הרב בתחום והעבודה בשיתוף עם טובי המומחים בתחום שכר העבודה, אנו מביאים ללקוחותינו מקצועיות, ידע ויכולת להתבלט על פני המתחרים.

מאז 2018 פעילות החברה מרוכזת בביצוע ביקורות שכר עבודה, הכנת דו"חות בודק שכר מוסמך,  הגשת בקשות להפחתת עיצומים כספיים והכנת תחשיבי זכויות. כלל המעסיקים חשופים לביקורת של משרד הת"מ בדבר עמידתם בכל דיני העבודה, כך שאנחנו הכתובת לכל בעיה שעשויה להתעורר בעקבות הביקור.

אז למה אנחנו? בגלל המקצועיות, היעילות, המהירות, המהימנות, המסירות והרגישות. השירות שלנו ניתן על ידי טובי המומחים בתחום תוך הבנה עמוקה של צורכי הלקוחות. אנחנו בעד מימוש זכויות לצד הצורך בהתחשבות בשני הצדדים. על כן, אם נתקלתם בבעיה, נמסרה לידכם התראה מנהלית, הוטל עליכם עיצום כספי או שאתם זקוקים לתחשיב זכויות מקצועי ומקיף – אל תהססו, פנו אלינו ותקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר.

הצוות שלנו

חברת פוטריט הוקמה מתוך אהבה אמיתית לשירותים פיננסיים בכלל ולשירותי שכר עבודה בפרט. שום קריירה אחרת לא תספק אותנו! במשך למעלה משבע שנים בתחום עבדנו עם מספר רב של ארגונים ועסקים קטנים בכל חלקי הארץ במטרה לספק שירותי חשבות שכר וביקורת שכר עבודה באיכות גבוהה.

סרגיי לבקוביץ

סרגיי לבקוביץ

כלכלן, משפטן, בודק שכר מוסמך

סרגיי בוגר תואר ראשון בניהול בהצטיינות של האוניברסיטה הפתוחה וכן בוגר תואר במשפטים של מכללת ספיר, ובמסגרת לימודיו שילב את תחום החשבונאות על כל מרכיביו. החל משנת 2012 נמנה בין חשבי השכר הבכירים מטעם לשכת רואי החשבון והחל משנת 2019 הוכר כבודק שכר מוסמך מטעם משרד התמ"ת. במשך שנים עסק בתחום חשבות שכר ודיני עבודה, עבר השתלמויות בתחומים רלוונטיים אצל טובי המרצים בהיקף נרחב של שעות לימוד אקדמאיות, הפיק תלושי שכר, ביצע תחשיבי זכויות והעניק ייעוץ לאופטימיזציה של עלות העסקה במיקור חוץ לחברות ולמשרדי עורכי דין.

אבי אשכנזי

יועץ מס, חשבונאי בכיר, בודק שכר מוסמך

אבי הינו יועץ מס, חשבונאי בכיר ובודק שכר מוסמך מטעם משרד התמ"ת. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון מקצועי במגוון חברות ובמשרדי רואי חשבון, הוא מעניק שירות מקצועי מאוד לכל לקוח על פי צרכיו. אבי מומחה בהכנת דוחות שנתיים לרשויות המס, בהצהרות הון, בחישובי שכר וכן בליווי עסקים בסוגיות הקשורת למיסוי ולדיני עבודה. לאורך השנים השלים ימי עיון והשתלמויות רבות בנושאי שכר עבודה, מיסוי וביטוח לאומי.

אבי אשכנזי
צוות תמיכה

צוות תמיכה

צוות שירות ובק אופיס

צוות השירות והבק אופיס של חברת פוטריט הינו מקצועי, קשוב ואדיב ללקוחות החברה. החל מקליטת הלקוח וכלה בליווי מקצועי תוך הדרכה והכוונה בהמצאת המסמכים הנדרשים וכן ביצוע השלמות הנדרשות.